Do czego można używać Lanoliny HPA®? - Lansinoh

Do czego można używać Lanoliny HPA®?

Zawsze słyszymy od mam, że nasza lanolina HPA® jest doskonała na podrażnione i popękane brodawki podczas karmienia piersią. Do czego możesz ją wykorzystać gdy Twoja przygoda z karmieniem piersią dobiegła końca, a w tubce wciąż zostało trochę tego cudownego kremu?

Nasze mamy od lat opowiadają nam o różnorodnym zastosowaniu Lanoliny HPA®. Oto kilka z nich:

 

Dla Mam

Przez wiele tygodni nasza Lanolina HPA® towarzyszyła Ci podczas karmienia piersią. Nie musisz z niej zrezygnować po zakończeniu karmienia. Oto kilka podpowiedzi, do czego może Ci się przydać.

Balsam do ust

Lanolina jest stosowana od wieków jako naturalny środek nawilżający. Od lat wykorzystywana jest także w branży kosmetycznej, nic więc dziwnego, że sprawdzi się doskonale jako naturalny środek nawilżający i wygładzający.

Popękane pięty

Jako mama przemierzasz kilometry z dzieckiem na rękach lub spacerując z wózkiem. Zadbaj o swoje stopy aplikując na pięty niewielką ilość Lanoliny HPA® przed pójściem spać. Sama zobaczysz, to magia!

Pielęgnacja skórek przy paznokciach

Opiekując się małym dzieckiem nie zawsze masz czas na regularną pielęgnację paznokci. Lanolina HPA® zmiękczy Twoją skórę i sprawi, że dłonie będą wyglądały zdrowo i pięknie.

Pielęgnacja brwi

Wszyscy wiemy, że zadbane brwi poprawiają wygląd twarzy, ale czy wiedziałaś, że nie musisz już wydawać dodatkowych pieniędzy na specjalne produkty do ich pielęgnacji? Zastosuj Lanolinę HPA® i zobacz, jak pięknie zostaną wygładzone.

 

Dla Taty

jeśli Twój partner już zagląda do Twojej kosmetyczki, to na pewno nie chcesz, aby poznał korzyści naszej Lanoliny HPA®. Zobacz, w jaki sposób Panowie mogą stosować Lanolinę HPA®

Poparzenia słoneczne i peeling

Poparzenie słoneczne może się zdarzyć każdemu z nas. Z doświadczenia wiemy, że Panowie w szczególności wymagają przypominania o konsekwencjach zbytniego eksponowania się na słońce. Teraz rozwiązanie w takich sytuacji masz już pod ręką. Wystarczy cienka warstwa Lanoliny HPA®, aby Twój partner poczuł ulgę. Przy poważnych poparzeniach słonecznych skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Pielęgnacja ranek po zacięciach przy goleniu

Wielu mężczyzn używa kosmetyków do pielęgnacji ranek po zacięciach przy goleniu. Teraz nie musisz już kupować dodatkowego preparatu. Lanolina HPA® sprawdzi się doskonale!

Zaczerwienienie nosa

Jeśli Twój partner jest przeziębiony i ma katar, odrobina Lanoliny HPA® pomoże zadbać o podrażnioną skórę nosa.

Otarcia

Jeśli Ty lub Twój partner uprawiacie sport, musicie być przygotowani na otarcia skóry. Lanolina HPA® wspiera proces gojenia się ran. Pamiętaj także o stałym dostępie powietrza do zranionego miejsca.

 

Dla dziecka

Popękane i poranione brodawki sutkowe są prawdopodobnie pierwszym momentem, w którym siegasz po Lanolinę HPA®. Jedną z jej największych wartości jest to, że nie musisz jej usuwać przed karmieniem piersią. Przez lata Mamy odkryły także inne zastosowania naszej Lanoliny HPA®

Pieluszkowe zapalenie skóry

Nasza Lanolina HPA®ma taką samą konsystencję jak wiele balsamów ochronnych. Jest jednak produktem jednoskładnikowym, więc wiesz dokładnie, co trafia na skórę Twojego dziecka.

Wysypka

Oznaki pierwszych ząbków pojawiają się na długo zanim rzeczywiście pierwszy ząbek ujrzy światło dzienne. Towarzyszy temu często wysypka na policzkach, karku czy piersi. Nasza Lanolina HPA® pomaga chronić i łagodzić podrażnione miejsca.

Starte kolana

Lanolina HPA® może być używana w przypadku otarć na kolanach. Przy poważniejszych zranieniach skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

 

Dla nastolatków

Kiedy Twoje dziecko stanie się nastolatkiem, pojawi się sporo nowych wyzwań. Czy wiesz, że Lanolina HPA® może pomóc Ci również na tym etapie?

Plamy i blizny po trądziku

Trądzik może być jednym z większych wyzwań podczas gdy dziecko staje się nastolatkiem. Kiedy pojawiają się potrądzikowe plamy i blizny, Lanolina HPA® może złagodzić i nawilżyć zainfekowane miejsca.

Sucha skóra

Sucha skóra może być częstym problemem kiedy zaczynają się zmiany hormonalne (pewnie pamiętasz dobrze ten moment także z ciąży). Ze względu na właściwości nawilżające, Lanolina HPA®może być używana dokładnie tak samo jak tradycyjne balsamy nawilżające.

 

 

Lansinoh nie prowadziło badań nad powyższymi zastosowaniami. Jeśli masz jakiekolwiek problemy skórne, skonsultuj się z lekarzem, zanim zastosujesz jakikolwiek nowy produkt.